 |
| |
Unngå kostbare fallgruver - vi hjelper deg å velge riktig!
Netthandelen har eksplodert de seneste årene. I 2000 omsatte norske nettbutikker for 8 millioner kroner. I 2005 var tallet 6,1 milliarder!
E-handel har blitt et økende behov for bedrifter for å tilfredsstille kundenes behov. I dag er internett en velfungerende og utbredt måte å kjøpe varer og tjenester på, som samtidig fjerner sperrer som tid og sted. Forbrukere bruker internett som et innkjøpsverktøy som har blitt en del av deres hverdag.
Når det er sagt, er det differensierte krav til løsninger og funksjonalitet for en e-handelsløsning. Alt fra betalingssystemer, ordrebehandling og vedlikehold. Ulike bedrifter har ulike mål og intensjoner.Trenger du en fullverdig integrert løsning eller bare en produktkatalog på nett?
Med et stort antall tilleggsmoduler som integrasjon mot ERP systemer, fraktberegningssystemer, betalingssystemer og alle andre behov som måtte dukke opp - hos oss får du den løsningen du er på jakt etter!
Les mer om noen av våre 30 talls e-handelsløsninger her.

|
|
| |
|