Kontakt

Besøk oss

Waldemar Thranes gate 86C
0175 Oslo
Norge
Thomas Langseth

Thomas Langseth

CEO/Daglig leder

+47 928 82 524thomas@a2n.no
Tale Cicilie Hagerup

Tale Cicilie Hagerup

Head of performance

+47 970 84 916 tale@a2n.no
Elin Kulterud Bali

Elin Kulterud Bali

Senior designer/ Kreativ leder

+47 934 51 215 elin@a2n.no
André Sunde-Nilsen

André Sunde-Nilsen

Avd.leder web & Partner

+47 917 69 235andre@a2n.no
Daniel M Strand

Daniel M Strand

Rådgiver

+47 416 32 263 daniel@a2n.no
Greger Flak

Greger Flak

Rådgiver & Partner

+47 928 45 280greger@a2n.no
Anne M. Lindhjem

Anne M. Lindhjem

Fagansvarlig SEM

+47 913 57 664annemarthe@a2n.no
Øyvind Emanuelsen

Øyvind Emanuelsen

Teknisk leder

+47 474 81 410oyvind@a2n.no
Charlotte Louise Haraldsen

Charlotte Louise Haraldsen

SEM/Social spesialist

+47 452 68 600 charlotte@a2n.no
Sara Voll

Sara Voll

Digital designer

+47 994 68 961sara.voll@a2n.no
Mohamed Dyani

Mohamed Dyani

Senior designer

+47 930 12 242mo@a2n.no
Hannah Navin

Hannah Navin

Fagansvarlig SEO

+47 976 13 221hannah@a2n.no
Sandra Follesø

Sandra Follesø

Social spesialist

+47 413 69 910 sandra@a2n.no
Mette Nordnes

Mette Nordnes

Rådgiver

+47 913 11 081mette@a2n.no
Tatjana Borgan

Tatjana Borgan

Prosjektkoordinator

+ 47 974 34 412tatjana@a2n.no
Jo Simen Skog

Jo Simen Skog

Chairman, Founder & CMO

+47 934 47 370simen@a2n.no
A2N Digitalbyrå

A2N Digitalbyrå

22 09 04 00hei@a2n.no
Send oss en
melding

Jeg vil gjerne diskutere et prosjekt,
eller avtale et møte.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.