Kontakt

BesĂžk oss

Waldemar Thranes gate 86C
0175 Oslo
Norge
Se kart

Har du et spennende prosjekt? Har du spÞrsmÄl til en tjeneste eller trenger brukerstÞtte?

Send henvendelseBrukerstĂžtte
Anders Krokfoss

Anders Krokfoss

CEO / Partner & RĂ„dgiver

CEO / Partner & RĂ„dgiver

+47 911 66 466anders@a2n.no
André Sunde-Nilsen

André Sunde-Nilsen

Avd.leder web & Partner

Avd.leder web & Partner

+47 917 69 235andre@a2n.no
Gyda Istre

Gyda Istre

Performance RĂ„dgiver

Performance RĂ„dgiver

gyda@a2n.no
Ola Marvin Vodal

Ola Marvin Vodal

Performance RĂ„dgiver

RĂ„dgiver

+47 480 52 059ola@a2n.no
Jo Simen Skog

Jo Simen Skog

Partner & RÄdgiver

Partner & RĂ„dgiver

+47 934 47 370simen@a2n.no
Adrianna Cybulska

Adrianna Cybulska

AD/ UX Designer

‍

AD / UX Designer

adrianna@a2n.no
Elin Kulterud Bali

Elin Kulterud Bali

Senior designer/ Kreativ leder

Senior designer

+47 934 51 215 elin@a2n.no
Erik Heisholt / Heisholt Inc

Erik Heisholt / Heisholt Inc

Konseptutvikler i samarbeid med Heisholt Inc.

Samarbeidspartner konseptutvikling Ta kontakt med Anders

anders@a2n.no
Tonje Hellevig

Tonje Hellevig

Innholdsprodusent / Tekstforfatter

Innholdsprodusent / Tekstforfatter

tonje@a2n.no
Stig Berger

Stig Berger

Forretningsutvikler

Forretningsutvikler

stig@a2n.no
Øyvind Emanuelsen

Øyvind Emanuelsen

Teknisk konsulent/ prosjektleder

Teknisk leder

A2N MarkedsfÞrings- og digitalbyrÄ

A2N MarkedsfÞrings- og digitalbyrÄ

+47 22 09 04 00hei@a2n.no
Send oss en melding

Ønsker du mer informasjon om en
tjeneste eller et produkt?

Send henvendelse