Kontakt

Besøk oss

Waldemar Thranes gate 86C
0175 Oslo
Norge
Thomas Langseth

Thomas Langseth

CEO/Daglig leder

+47 928 82 524thomas@a2n.no
Tale Cicilie Hagerup

Tale Cicilie Hagerup

Head of performance

+47 970 84 916 tale@a2n.no
Elin Kulterud Bali

Elin Kulterud Bali

Senior designer/ Kreativ leder

+47 934 51 215 elin@a2n.no
André Sunde-Nilsen

André Sunde-Nilsen

Avd.leder web & Partner

+47 917 69 235andre@a2n.no
Daniel M Strand

Daniel M Strand

Rådgiver

+47 416 32 263 daniel@a2n.no
Eileen MC Cready

Eileen MC Cready

Rådgiver

+47 906 25 422eileen@a2n.no
Anne M. Lindhjem

Anne M. Lindhjem

Fagansvarlig SEM

+47 913 57 664annemarthe@a2n.no
Øyvind Emanuelsen

Øyvind Emanuelsen

Teknisk leder

+47 474 81 410oyvind@a2n.no
Charlotte Louise Haraldsen

Charlotte Louise Haraldsen

Performance spesialist
SEM/Sosiale medier

+47 452 68 600 charlotte@a2n.no
Sara Voll

Sara Voll

Digital designer

+47 994 68 961sara.voll@a2n.no
Kim Mu

Kim Mu

Performance spesialist
SEM

+47 988 27 792kim@a2n.no
Mohamed Dyani

Mohamed Dyani

Senior designer

+47 930 12 242mo@a2n.no
Melissa Reiersen Tørring

Melissa Reiersen Tørring

Performance spesialist
Sosiale medier

+47 936 34 720melissa@a2n.no
Mahdi El Mou

Mahdi El Mou

Performance spesialist
SEO

+47 480 21 779mahdi@a2n.no
Lisa Skovdahl

Lisa Skovdahl

Performance spesialist
SEM

+47 971 79 033lisa@a2n.no
Tatjana Borgan

Tatjana Borgan

Prosjektkoordinator

+ 47 974 34 412tatjana@a2n.no
Jo Simen Skog

Jo Simen Skog

Chairman, Founder & CMO

+47 934 47 370simen@a2n.no
Md. Adil Hasan

Md. Adil Hasan

Team Lead Dhaka

Tushar Kumar Gosh

Tushar Kumar Gosh

Senior utvikler

A2N Digitalbyrå

A2N Digitalbyrå

22 09 04 00hei@a2n.no
Send oss en
melding

Jeg vil gjerne diskutere et prosjekt,
eller avtale et møte.

Takk for din henvendelse. Vi har mottatt din henvendelse og vil svare deg så raskt som mulig
Oops! Something went wrong while submitting the form.